Loading...

Zabezpečené způsoby platby

Traktor z kartonu pro děti k domalování

Traktor z kartonu je skvělou a oblíbenou hračkou pro všechny malé zemědělce. Děti tak mohou vyrazit na imaginární pole, kde můžete děti zábavnou formou třeba učit, proč je traktor důležitý a jak pomáhá zemědělcům. Tento traktor z kartonu, ale ostatně i jiné kartonové hračky, jsou skvělé také v tom, že představují jakési omalovánky, protože na ně mohou děti kreslit či malovat, a tak si jej barevně přizpůsobit podle své fantazie či představ. I to je na tomto papírovém modelu traktoru skvělé. Děti rozvíjí malováním jemnou motoriku, čímž zlepšují svou fantazii, cit při malování, přesnost, smysl pro detaily, učí se barvičky apod. Zároveň si děti při malování užijí mnoho legrace a zábavy, kdy si hrají na malé traktoristy a řidiče.

 

Traktor z kartonu k vymalování
Zemědělský traktor z kartonu k vymalování.

 

Velikost a materiál traktoru

Tento kartonový či papírový model traktoru je dlouhý 73 cm, široký 49 cm a vysoký 28 cm. To jsou relativně velké rozměry pro děti, nicméně lze pořídit i větší zelený traktor z kartonu. Model je vyroben z tří vrstvé vlnité lepenky, přičemž model se skládá bez použití lepidla či nůžek.

 

Další informace

Rozměry (D x Š x V): 73 x 49 x 28 cm

Obsah balení: 1 auto k domalování

Materiál: vyrobeno z 3vrstvé bílé vlnité lepenky

Určení: Pro skládání a domalování podle své fantazie

Model se skládá bez použití lepidla a nůžek. Materiál je plně recyklovatelný, čímž přispíváte k ochraně životního prostředí.

Traktor z kartonu

Traktor z kartonu

Katalogové číslo: 0027 Kategorie: Štítek:

215 

Kartonový traktor, který lze použít i jako omalovánky a vymalovat podle své fantazie.

Vhodné pro děti od 3 let.

Není skladem

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Traktor z kartonu“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.