Příběh s hádankou – Skřítek Dobrota

Pro kamarády, kteří se zaregistrovali a udělali postupný nákup během jednoho roku v celkové hodnotě 3 000,- Kč, jsem připravil sbírku mých příběhů s tím, že u každého příběhu je úkol a v případě, že mi zašlete správné odpovědi ze všech příběhů na mou adresu, zašlu Vám dárek typický pro skřítka mého jména.

V současné době je celkem 5 příběhů. Samozřejmě, že mezi vařením se věnuji psaní dalších příběhů, které chci co nejdříve zveřejnit.

Rekapitulace podmínek:

Milé děti,
rád bych se Vám představil. Jmenuji se Dobrota, jsem lesní skřítek a bydlím v hlubokých lesích rozhlehlých po panstvích Veselických.

Nemyslete si, že spím jen tak venku a nemám žádné přístřeší…to tedy ne. S pomocí mých přátel, kterých mám spousta, jsem si postavil malý domeček akorát tak pro mě a je zde opravdu útulno. Nejvíce času trávím ve své kuchyňce, protože tuze rád vařím, ale to už zase předbíhám…to jsem celý já????

Veselický les
Les s chaloupkou a zajíčkem

Co říkáte mému domečku? Líbí se vám? Doufám, že ano. Mě se líbí převelice. Zde se totiž odehrává všechno mé kuchtění, které mě nesmírně baví. A víte, proč se jmenuji Dobrota?

Toto nádherné jméno mi dali ze 2 důvodů:
Rád vařím a peču samé DOBROTY a ten kdo je zkusil, vždy mu chutnalo a byl spokojený
Rád pomáhám druhým a jsem po celém okolí znám svou DOBROTOU a laskavostí.

A jestlipak uhodnete, kdo jsou moji přátelé, kteří mi pomohli postavit obydlí? No přece další lesní skřítci, víly, elfové a všechna zvířátka, která se ve veselických lesích nachází.
Protože mám spoustu kamarádů, zažívám plno dobrodružství a příběhů, o které se chci s Vámi nyní podělit.

Chtěl bych Vás upozornit, že tyto příběhy jsou opravdu kouzelné a na konci každého je přiložena tajenka nebo úkol. V případě, že vyluštíte nebo splníte úkoly ze všech příběhů a pošlete je na mou adresu, obdržíte velké DOBROTOVO PŘEKVAPENÍ, které jsem pro vás připravil.


Stáhnout příběh v PDF