Milé děti,

rád bych se Vám představil. Jmenuji se Dobrota, jsem lesní skřítek a bydlím v hlubokých lesích rozhlehlých po panstvích Veselických.

Nemyslete si, že spím jen tak venku a nemám žádné přístřeší…to tedy ne. S pomocí mých přátel, kterých mám spousta, jsem si postavil malý domeček akorát tak pro mě a je zde opravdu útulno. Nejvíce času trávím ve své kuchyňce, protože tuze rád vařím, ale to už zase předbíhám…to jsem celý já????

 

Co říkáte mému domečku? Líbí se vám? Doufám, že ano. Mě se líbí převelice. Zde se totiž odehrává všechno mé kuchtění, které mě nesmírně baví. A víte, proč se jmenuji Dobrota? Toto nádherné jméno mi dali ze 2 důvodů:

Rád vařím a peču samé DOBROTY a ten kdo je zkusil, vždy mu chutnalo a byl spokojený
Rád pomáhám druhým a jsem po celém okolí znám svou DOBROTOU a laskavostí

A jestlipak uhodnete, kdo jsou moji přátelé, kteří mi pomohli postavit obydlí? No přece další lesní skřítci, víly, elfové a všechna zvířátka, která se ve veselických lesích nachází.

Protože mám spoustu kamarádů, zažívám plno dobrodružství a příběhů, o které se chci s Vámi nyní podělit.

Chtěl bych Vás upozornit, že tyto příběhy jsou opravdu kouzelné a na konci každého je přiložena tajenka nebo úkol. V případě, že vyluštíte nebo splníte úkoly ze všech příběhů a pošlete je na mou adresu, obdržíte velké DOBROTOVO PŘEKVAPENÍ, které jsem pro vás připravil. Veškeré podrobnosti se dozvíte na webových stránkách v sekci „Výtvarné náměty a hry – Příběhy s hádankou.

 

[mkdf_button size=“medium“ type=““ text=“Stáhnout příběh v PDF“ custom_class=““ icon_pack=“font_awesome“ fa_icon=“download“ link=“http://www.indoorfun.cz/wp-content/uploads/2021/02/uvod-pribeh-s-hadankou-skritek-dobrota.pdf“ target=“_self“ color=““ hover_color=““ background_color=“#32355D“ hover_background_color=““ border_color=““ hover_border_color=““ font_size=““ font_weight=““ margin=““]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.