Tvoříme

Výtvarná výchova pro děti neboli tzv. výtvarka, je skvělou činností, u které se děti naučí tvořit či realizovat různé výtvarné náměty. Je mnoho věcí či témat, které lze s dětmi tvořit. U výtvarky je také skvělé to, že s dětmi můžete tvořit jak na jaře, v létě, na podzim, tak i v zimě.


CHCI VĚDĚT VÍCE

Pro radost

Ježek - kreslení dětí

Dokonce není od věci realizovat výtvarné náměty právě podle ročního období. Na podzim můžete s dětmi tvořit zvířátka z listí, ozdobit si vaši místnost nějakou podzimní výzdobou apod. Na jaře zase může vytvořit např. kytky z papíru, v létě papírové sluníčko apod.

Budeme moc rádi, pokud vás našimi výtvory budeme inspirovat, a i vy se svými dětmi si třeba zkusíte vytvořit podobný výtvor. Je jedno, zda děti chodí do MŠ, do 1. třídy, do 5. třídy nebo třeba do 7. Důležitá je snaha a čas, který trávíte s dětmi při tvorbě. Není nic krásnějšího než s dětmi realizovat výtvarné náměty a zároveň si s nimi povídat nejen o samotném výtvoru, ale i o jiných věcech. V podobném duchu probíhají výtvarky na našich příměstských táborech či jiných akcí pro děti, které pravidelně pořádáme.

Děti prostě milujeme a rádi s nimi komunikujeme o všem, co je zajímá.

Sledujte náš Instagram, kam pravidelně přidáváme fotografie či videa nejen z naší tvorby, ale i třeba z výletů pro děti apod. Budeme samozřejmě moc rádi, pokud se i vaše děti zúčastní nějakého našeho kroužku, či jiné akce. Výtvarky v dětech rozvíjí jemnou motoriku, konkrétně např. smysl pro detail, zručnost, trpělivost, cit, menší děti naučí i jednotlivé barvy nebo dokonce rozvíjí v dětech jejich talent v rámci výtvarného umění.

Chtěli byste dát své dítě na výtvarku?

Víla - kreslení dětí

Víme, jak populární jsou zájmové kroužky pro děti se zaměřením na výtvarnou výchovu. Stali jsme se partnery české a uznávané firmy Rytmik dětem, která působí na trhu od roku 1997. Díky tomu vám můžeme nabídnout spoustu zájmových kroužků zaměřené nejen na výtvarky, a to jak pro děti MŠ, tak i ZŠ. V rámci výtvarky však lze navštěvovat např. keramiku, netradiční výtvarné dílny či zálesák v přírodě.