Nezištná zábava

S pořádáním příměstských táborů, ale i výletů či různých akcí pro děti, máme zkušenosti od roku 2011. Příměstský letní tábor je skvělou akcí, kde děti mohou spolu trávit spoustu času, hrát si spolu, soutěžit, rozvíjet týmového ducha, být na čerstvém vzduchu, sportovat, hrát kvízové hry a třeba také realizovat různé kreativní nápady či náměty.

Nabitý program

Soutěže, hry, aktivity, to je naše! Rádi podporujeme zdravý vývoj dětí, dostatek pohybu, čerstvého vzduchu a pobytu v přírodě. Tým Indoorfun si cení klenoty přírody a rovněž šetrně přistupuje i k těm nejmenším.

Socializace

Je to klíčová a důležitá součást celkového vývoje Vašeho dítěte. Sociální milníky pomáhají ovládat osobní pocity, porozumět pocitům a potřebám druhých a komunikovat uctivým a přijatelným způsobem.

Veselé zážitky

Indoorfun je všemi deseti za budování skvělých vzpomínek, které ještě léta po – vzbuzují v dítěti příjemné pocity. Zážitky příznivě ovlivňují chování, vnímání světa, samotné myšlení, postupování dál.

Příměstský tábor

Náš letní příměstský tábor, v okolí Mladé Boleslavi, je organizován převážně v rodinném duchu, takže máme spoustu času se každému dítěti plnohodnotně věnovat. Navíc rodinná atmosféra je skvělá také v tom, že i všechny děti se dobře poznají. Menší děti vedeme k tomu, aby se od těch zkušenějších a starších učili. Vhodné pro mateřské i základní školy.

Hry a zážitky

Přemýšlíte, kam s dětmi na výlet v okolí Mladé Boleslavi, resp. Středočeském kraji? Pořádáme různé výlety s dětmi, organizujeme letní příměstské tábory, kde s dětmi trávíme krásné chvíle (zejména v přírodě). 

Výletů s dětmi máme za sebou spoustu, ušli jsme hodně kilometrů (i vlakem). Navštívili jsme krásný Bezděz, Doksy, Máchovo jezero nebo třeba Veselice, kde jsme dokonce hledali poklad skřítka Dobroty a plnili různé úkoly 😊

Pojďte si hrát s námi

Pobýváme spoustu času na čerstvém vzduchu, smějeme se spolu, hrajeme hry, sportujeme nebo si povídáme o různých zajímavých věcech. Dětem se vždy věnujeme na 100 %, protože naše akce, ať už výlety či tábory, jsou organizovány v rodinném duchu, abychom se všichni dobře poznali.

Před úhradou příměstského táboru prosíme o vyplnění závazné přihlášky a následné odeslání na indoorfun@indoorfun.cz.

Zajímají Vás podmínky k přihlášce do tábora?