Loading...

Zabezpečené způsoby platby

Kartonové iglú má velmi dobré tepelné vlastnosti (je v něm opravdu teplo) a není složité na výstavbu. Dvě stěny jsou opatřeny vstupy, které mohou být umístěny vedle sebe v úhlu 90°. Součástí iglú je jedna úzká předsíň (chodbička), která může být nainstalována na jednom z vchodů a dále jedna záslepka (kryt), který umožní „trvalé“ uzavření druhého vchodu, pokud ho nechtějí děti využívat.

Kartonová iglú umožňují jednotlivým rodinám Eskymáků spojit své ledové domy a vybudovat eskymáckou vesnici s tajnými chodbami a úkryty, které budou známé pouze malým obyvatelům této vesničky (inspiraci najdete v galerii).

                 
Spojení jednotlivých iglú umožňuje speciální díl, který je součástí každého balení.Děti si mohou své IGLÚ vybarvit dle své fantazie. K tomu mohou použít vodové barvy nebo pastelky voskové, plasticolor, akvarelové, ale lze i použít fixy
Kartonové IGLÚ má tyto parametry:
Rozměry modelu (D x Š x V): 183 x 140 x 122 cm
Počet dílů ke skládání: 7 ks
Příslušenství: bez barev a dekoračních materiálů

Materiál: bílý karton bez potisku. Tím, že je materiál plně recyklovatelný, přispíváte tak k ochraně životního prostředí.

Kartonová hračka se skládá bez použití lepidla a nůžek

 

Iglú z kartonu

Iglú z kartonu

Katalogové číslo: IF_02 Kategorie: Štítek:

980 

Na toto kartonové iglú by byl hrdý mnohý Eskymák. Jeho velikost umožňuje, aby v něm žili nejméně tři malí obyvatelé s potřebnými domácími spotřebiči. V případě zájmu dalších eskymáckých rodin o tento útulný příbytek lze vybudovat velké eskymácké útočiště. Tato kartonová hračka každému vykouzlí úsměv na tváři a dle vlastní zkušenosti zabaví děti na několik hodin.

 

Kartonová hračka je vhodná pro děti od 3 let

 

Návod ke stažení ZDE

 

Není skladem

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Iglú z kartonu“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.