Růžové srdíčko

Milujeme děti .

Milujeme si hrát s dětmi, a proto pořádáme dětské akce. Jsme ale také e-shop s kartonovými hračkami a ručně pletenými či háčkovanými věcmi.

Akce pro děti
Akce pro děti
Hračky z kartonu
Hračky z kartonu
Háčkované oblečení
Háčkované oblečení
Háčkované hračky
Háčkované hračky
Sáčky na potraviny
Sáčky na potraviny
Pletené oblečení
Pletené oblečení
Výprodej
Výprodej
Háčkované čepice
Háčkované čepice
Háčkované pončo
Háčkované pončo
Pletené tašky
Pletené tašky
Omalovánky pro děti
Omalovánky pro děti
Blog
Blog

Hračky pro děti nejen z kartonu

Hračky z kartonu jsou skvělým materiálem na výtvarky (výtvarnou výchovu). Nejenže děti tyto kartonové modely milují, protože je mohou vymalovávat podle své fantazie, čímž rozvíjí jemnou motoriku, ale také jsou šetrné k životnímu prostředí. Zabýváme se také ručním pletením a háčkováním výrobků (stylové čepice, tašky, oblečení, ponča, hračky atd). Je možné zajistit individuální výrobu přímo pro vás či vaši firmu.

Příměstské tábory a další akce pro rok 2021

Chcete být informováni, jakmile bude k dispozici nová akce pro děti na rok 2021?
Přihlaste se k odběru a budete to vědět jako první.

Nové akce

  Výlety pro děti

  Příměstské tábory

  Proč Indoorfun?

  Děti máme velmi rádi, a proto pořádáme různé akce pro děti jako např. příměstské tábory v okolí Mladé Boleslavi, výlety s dětmi či dokonce zajišťujeme, respektive hrajeme si s dětmi na firemních akcích, svatbách apod. S hlídáním dětí a pořádáním akcí máme mnohaleté zkušenosti, konkrétně od roku 2011. Navíc součástí našeho týmu je i dcera Maruška, která je velmi kamarádská 🙂

  S dětmi také realizujeme různé výtvarné nápady a hry. Na výtvarky často používáme kartonové hračky (např. kartonový domeček, auto z kartonu, traktor z kartonu či jiné modely), které děti rádi vymalovávají, skládají je nebo si s nimi jednoduše hrají. Skvělé na tom také je, že při vymalovávání kartonových hraček děti rozvíjí jemnou motoriku a fantazii. Navíc s dětmi trávíme příjemné chvíle, kde si povídáme a smějeme se. Snažíme se navodit rodinnou atmosféru a ke každému dítěti přistupujeme individuálně. Proč svěřit vaše děti Janě, Terez a Marušce, respektive týmu Indoorfun?

  Dětem se věnujeme na 100 % (rodinná atmosféra).